600,00 

HOLIDAY SEASON přírodní esenciální olej 10ml Plant Therapy

100% esenciální olejeSměsi esenciálních olejů

účinky-esenciálneho-oleja 100% čistý a přírodní přírodní esenciální olej
účinky-esenciálneho-oleja tradiční vůně zimních svátků, tradic a slavnosti
účinky-esenciálneho-oleja směs vůní uklidňuje a uklidňuje naše smysly
účinky-esenciálneho-oleja na hřejivou a uvolňující masáž, pozitivní energie
účinky-esenciálneho-oleja vhodný k výrobě voňavých svíček, mýdel
účinky-esenciálneho-oleja podpora cirkulace krve a prokrvení kožních buněk
účinky-esenciálneho-oleja připraveno profesionálním aromaterapeutem
účinky-esenciálneho-oleja směs více 100% přírodních olejů
účinky-esenciálneho-oleja KidSafe: ano (při správném používání a ředění s nosným olejem)
účinky-esenciálneho-oleja objem: 10 ml (přibližně 250 kapek)
účinky-esenciálneho-oleja certifikovaný produkt Plant Therapy (GC/MS test)

6 skladem

- +

Popis

Přírodní esenciální olej HOLIDAY SEASON pro dětskou oslavu a veselost

Směs esenciálních olejů Holiday season je synergie 7 typů 100% přírodních esenciálních olejů, které byly namíchány profesionálním aromaterapeutem pro konkrétní typ problému a účinku. Tento přírodní dar země je vícesložkový esenciální olej, který patří mezi citrusové vůně. Tato synergie je vhodná nejen během období Vánoc, ale pro celoroční použití. Svými antibakteriálními a protizánětlivými účinky chrání a podporuje imunitu a imunitní systém. Vhodný také jako vůně do auta a bytu či pro příjemný relax a meditaci po náročném dni v práci nebo ve škole.

Základní informace

Název: Holiday season
Obecně: vícesložkový esenciální olej (synergie)
dōTerra náhrada za: Cheer
Young Living náhrada za: Christmas Spirit
Obsah: 7 typů esenciálních olejů
Objem: 10 ml

Tón vůně

 • kořeněně-citrusová hřejivá vůně
Přírodní esenciální olej Holiday season

Co obsahuje směs Holiday season?

Esenciální olej Holiday season je synergie (směs) esenciálního oleje, který byl vyroben smíšeným 7 různých typů 100% přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality.

Směs oleje Holiday season obsahuje jednosložkové (jednoduché) přírodní esenciální oleje, které navzájem zvyšují své účinky – Pomeranč (Sweet Orange), Citron (Lemon), Skořicová kůra (Cinnamon Bark), Zázvor (Ginger Root), Hřebíček (Clove Bud), Muškát oříšek (Nutmeg) a Tangerine.

Složení ingrediencí

 • vícesložkový (synergie) esenciální olej
 • vyroben ze 7 jednoduchých esenciálních olejů:
 1. Citrus aurantium dulcis (Sweet Orange) peel > Sweet Orange
 2. Citrus limon (Lemon) peel > Citron
 3. Citrus reticulata (Tangerine) peel > Tangerine
 4. Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon Bark) bark > Skořicová kůra
 5. Zingiber officinale (Ginger) root > Zázvor
 6. Eugenia caryophyllus (Clove Bud) buds > Hřebíček
 7. Myristica Fragrans (Nutmeg) kernel > Muškátový oříšek

Účinky jednoduchých esenciálních olejů ve směsi Holiday season

Směs esenciálních olejů Holiday season obsahuje esenciální oleje, které mají tyto účinky:

 • Pomeranč (Sweet Orange) > diuretický, protizánětlivý, antioxidant
 • Citron (Lemon) > stimulant imunity, antiseptický, dezinfekční
 • Tangerine > antibakteriální, protizánětlivý, diuretický, respirační
 • Skořicová kůra (Cinnamon Bark) > antidepresivní, anti-mikrobiální, anti-revmatický, antiseptický, anti-virální, proti-zánětlivý
 • Zázvor (Ginger Root) > protizánětlivý, diuretický, přírodní antioxidant
 • Hřebíček (Clove Bud) > antibakteriální, antifungicidní, insekticidní, přírodní antioxidant, antiseptický
 • Muškátový oříšek (Nutmeg) > proti-infekční, protizánětlivý, vhodný na stres, cukrovku a depresi, vhodný při menopauze, perimenopauze, na neurodegenerativní onemocnění, vestibulitida nosu, vhodné na akné, dermatitidu a zánětlivá onemocnění kůže

Jak používat esenciální olej Holiday season?

Přírodní esenciální olej Holiday season je vhodné používat v aroma difuzérech, ale také lokální aplikací na pokožku v podobě masážní směsi. Mezi jeho hlavní účinky a možnosti použití patří tyto:

 • speciálně namíchaná směs profesionálním aromaterapeutem
 • nepřekonatelná vůně pomerančové kůry, pikantní skořice, zázvoru a muškátového oříšku
 • tradiční vůně nejkrásnějších svátků roku
 • součást tradic a slavnosti
 • vytváří prázdninovou atmosféru, uklidňuje a uklidňuje
 • pro vytvoření útulné nálady v domácnosti
 • vhodné i pro hřejivou masáž v kombinaci s nosným olejem
 • směs těchto esenciálních olejů se využívá i při výrobě svíček, mýdel
 • pro teplou a hřejivou terapeutickou masáž, která zvyšuje cirkulaci krve a prokrvuje kožní buňky
 • vhodné i na různé dětské párty či slavnosti
 • vytváří pozitivní energii, atmosféru a rozveseluje naše smysly
Esenciální olej pro oslavy a dětskou párty

Použití esenciálního oleje v aroma difuzéru

Aroma difuzér patří mezi nejbezpečnější a nejjednodušší používání esenciálního oleje Holiday season v moderní aromaterapii. Rozptylování oleje Holiday season primárně slouží pro dobrou náladu, pozitivní energii, veselé myšlenky a prázdninovou atmosféru.

Doporučujeme přidat 2-3 kapky oleje do aroma difuzéru pro relax, odpočinek a uvolnění v bytě nebo v autě.

Naopak, pokud je naším cílem řešit nějaký konkrétní typ kožního nebo zdravotního problému, je vhodné přidat o 1-2 kapky esenciálního oleje více.

Pro použití esenciálního oleje Holiday season do aroma difuzéru pro malé děti doporučujeme začít od 1 kapky, protože čichové receptory našich dětí jsou citlivější a mnohem jemnější než respirační systém dospělého člověka.

Používání esenciálního oleje Holiday season v aroma difuzéru způsobuje to, že terapeutické účinky oleje inhalací přecházejí přes čichový systém do krve, mozku a následně do celého těla. Aromaterapie vůní tak působí na celé tělo člověka, které využívá léčivých účinků tohoto přírodního éterického oleje.

Lokální aplikace esenciálního oleje na pokožku

Lokální aplikace esenciálního oleje masáží je považována za druhý nejčastější způsob aplikace přírodních darů země v aromaterapii. Tento způsob aromaterapie je vhodný, pokud chceme řešit kožní, respirační či jiné zdravotní problémy na konkrétním místě na těle.

Esenciální olej Holiday season je vhodné kombinovat s nosným olejem a aplikování této směsi slouží pro hřejivou a teplou terapeutickou masáž, která zvyšuje cirkulaci krve a prokrvuje kožní buňky a tkáň. Směs obsahuje pomeranč, skořici i zázvor, které jsou vhodné pro různé rány a poranění pro jejich antibakteriální a protizánětlivé účinky. Roll on směs našemu tělu dodává také energii a sílu po únavě a vyčerpání.

Ředění esenciálního oleje Holiday season s nosným olejem je základem bezpečné formy aromaterapie.

Vhodná koncentrace pro dospělého člověka je v rozmezí 0,5-5% ředění. Naopak pro děti doporučujeme používat větší množství nosného oleje a méně kapek esenciálního oleje a tedy ředit jej v poměru 0,5-2%. Děti totiž mají kůži mnohem jemnější, citlivější a jejich kožní tkáň není ještě dostatečně silná a odolná.

Masážní roll on směs se aplikuje na konkrétní bolavé a citlivé místo nebo na část pokožky, která je nejblíže žilám a tepnám – pulzní body, hrudník, lokty, spánky, spodní část chodidel, krk, zápěstí a za ušima.

Zředěný esenciální olej s nosným olejem si tak můžeme naplnit do roll on aplikátoru, který je malý a skladný do kabelky i vhodný pro rodinné výlety či dovolené.

Tabulka ředění esenciálního oleje Holiday season s nosným olejem

V případě, že chceme využít pozitivních účinků esenciálního oleje Holiday Season přímo na pokožku těla, je nutné jej zředit se základním nosným olejem, aby nedošlo k podráždění či alergické reakci pokožky. Tabulka ředění esenciálního oleje byla vytvořena profesionálními aromaterapeuty, kteří patří mezi nejuznávanější osobnosti v moderní aromaterapii – Robert Tisserand a Rodney Young.

Esenciální olej je přírodní extrakt silné koncentrace a proto i přes zředění s nosným olejem doporučujeme provést tzv. Patch Test – jde o test citlivosti pokožky u dospělých a dětí (esenciální olej aplikujte na předloktí ruky, obtočte gázou a nechte působit pár hodin, ideálně během noci a pokud se na pokožce neprojeví negativní reakce zarudnutí nebo podráždění můžete použít esenciální olej na pokožku těla).

Doplňkové informace o esenciálním oleji

 • projeví-li se lokální citlivost pokožky, neznamená to, že daný esenciální olej je pro vás nevhodný, nečistý nebo zkažený, esenciální olej můžete nadále bezpečně používat formou inhalace z aroma difuzéru
 • existují i takové esenciální oleje, které patří mezi nejjemnější a můžete je aplikovat přímo na pokožku těla bez předchozího ředění s nosným olejem – například čajovník, kadidlo, růže, slaměnka
 • vnitřní používání esenciálního oleje nedoporučujeme, jen v případě, že jste pod dohledem odborného lékaře, který má kvalifikaci v klinické aromaterapii – certifikovaný aromaterapeut
 • na etiketě esenciálního oleje není uvedena možnost používání oleje vnitřně, avšak pokud olej obsahuje pouze bylinky, které jsou zapsány na seznamu GRAS (Generally Recognized as Safe) je možné používat esenciální olej při přípravě jídel, vaření nebo pečení
  lahvička (amber glass) je plněna objemově, některé láhve nemusí být naplněny až po vrch, ale obsahují specifikované množství oleje
  skladujte mimo dosah dětí a zvířat
 • pokud jste těhotná, kojíte nebo se léčíte nějakým specifickým onemocněním, poraďte se raději se svým ošetřujícím lékařem
 • smyslem tohoto produktu není nemoci diagnostikovat ani léčit
 • esenciální olej skladujte v chladném a tmavém prostředí mimo dosah slunečního záření
 • lahvičku esenciálního oleje důkladně a pevně zavírejte protože esenciální olej působením kyslíku podléhá oxidaci (oxidací chemotypy a přírodní sloučeniny obsažené v oleji vlivem kyslíku ztrácejí své terapeutické účinky a mění se na škodlivé sloučeniny)
 • trvanlivost esenciálního oleje po otevření zvyšujete skladováním v chladničce
 • pokud je esenciální olej vystaven kyslíku a působení přímého slunečního záření tak zoxidoval, oddělte čirou část do prázdné lahvičky a takový esenciální olej nepoužívejte na pokožku protože by mohl způsobit nežádoucí reakce, ale stále jej můžete použít jako přísadu do ekologických čisticích prostředků

Odpovědi na vaše nejčastější dotazy

Esenciální olej Holiday season je vyroben ze sedmi přírodních jednoduchých esenciálních olejů, které obsahují pouze přírodní složení, bez přidání syntetických látek a parabenů. Obsah synergie tohoto esenciálního oleje si můžete prohlédnout i na chemickém rozboru GC/MS test, který dokládá jeho čistotu a kvalitu.

Primární účinek esenciálního oleje Holiday season je na krásnou vůni v bytě, dětskou oslavu a pocit veselosti, ale má i jiné pozitivní účinky na lidské tělo.

Nejlepší a nejefektivnější účinek esenciálního oleje Holiday season je aplikace prostřednictvím aroma difuzéru.

Přírodní esenciální olej Holiday season je bezpečný pro dospělé a děti od 2 let. I přesto, že nemá označení KidSafe, můžeme jej používat v aroma difuzéru nebo lokálně na pokožku pokud je zředěný v dostatečném množství nosného oleje.

Základním principem aromaterapie je rozumné používání esenciálních olejů. Nikdy není vhodné pokud esenciální olej používáme v příliš velkém množství nebo se ho nebodaj snažíme konzumovat (vnitřní používání nedoporučujeme).

Doporučení nepoužívat tento esenciální olej vnitřně není z důvodu jeho nečistoty nebo špatné kvality. Právě naopak tento esenciální olej je 100% přírodní a velmi silný koncentrát, který by mohl našim vnitřním orgánům způsobit bolesti či jiné podráždění.

Přidej hodnocení product

Dodatečné informace

Objem

10 ml

Všeobecně

Vícesložkové

Vhodné pro

Pro děti od 2r.

Podle vůně

Citrusová

Podle bolesti

Bolest svalů

Podle účinků

Antibakteriální, Imunostimulant, Protizánětlivý, Sedativní

Podle použití

Relax a meditace, Vůně do auta, Vůně do bytu

Zdravotní problémy

Imunita

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “HOLIDAY SEASON přírodní esenciální olej 10ml Plant Therapy”

Your email address will not be published.

Mohlo by se vám líbit