250,00 

NÁHRADNÍ NÁPLNĚ do auto difuzéru Plant Therapy 1 bal

Doplňky aromaterapie

účinky-esenciálneho-oleja náhradní náplně
účinky-esenciálneho-oleja
vhodné do auto difuzér Basic
účinky-esenciálneho-oleja vhodné do auto difuzér Prémium
účinky-esenciálneho-oleja pre voňavý interiér každého auta
účinky-esenciálneho-oleja 8 ks/bal
účinky-esenciálneho-oleja Plant Therapy

5 skladem

- +

Popis

Odlišná vůně vyžaduje náhradní náplň

Náhradní náplně jsou důležitou součástí difuzéru do auta. Tyto náplně jsou z pěnového materiálu a mají výbornou sací schopnost při nakapání přírodního esenciálního oleje Plant Therapy. Balení obsahuje 8 ks náhradních náplní. Tak jako hygienický kapesník tak i tyto náplně potřebují být měněny, jelikož jejich schopnost nasávat a následně vypařovat esenciální olej do ovzduší se snižuje ze 2 hlavních důvodů:

  • časté používání auto difuzéru (aktivní působení vzduchové techniky v autě)
  • změna vůně esenciálního oleje na tyčince

Jak dlouho vydrží jedna náhradní náplň?

1 ks náhradní náplně vydrží tak dlouho, jak často ji budete používat. Pokud míváte klima ať už teplou nebo studenou zapnutou často bude vhodné měnit náplň do auto difuzéru častěji, pokud ji míváte zapnutou občasně plnící tyčinka vám vydrží déle.

Pokud si to už jednoduše nepamatujete, intenzita vůně v autě vám jistě napoví, ať už je vhodný čas plnící tyčinku vyměnit nebo ne.

Také doporučujeme výměnu náplně v případě, že se rozhodne nakapat si jiný typ vůně esenciálního oleje. Je pravda, že esenciální oleje doporučujeme míchat s jinými esenciálními oleji, v tomto případě se však jedná o jiný typ míchání. Můžete vyzkoušet například jiný typ vůně ze stejné esence například pokud přejdete z citronu do pomeranče nebo z rozmarýnu na eukalypt. Pokud však nakapete na plnící tyčinku náplně citrusovou vůni a před tím jste používali bylinkovou vůni mohou se vám začít být a vy neucítíte výrazně krásnou citrusovou vůni po citrónu. Můžete však vytvořit speciální vůni, která bude vašim čichovým receptorům vyhovovat.

Je to tedy už na vás, jak budete postupovat, my však doporučujeme při změně vůně vyměnit i náhradní náplň do auto difuzéru, abyste naplno využili terapeutických účinků přírodních esenciálních olejů.

náplně - osvěžovač do auta

Je tato náplň vhodná do obou difuzérů do auta?

Tato náhradní náplň do auto difuzéru je vhodná do obou našich difuzérů:

  • difuzér do auta Basic (nyní ukončený prodej)
  • difuzér do auta Prémium (nyní ukončený prodej)

Kolik kapek oleje nakapat na náhradní náplň do auto difuzéru?

V tomto existuje jednoduché pravidlo přidejte tolik kapek, kolik potřebují vaše čichové receptory v nose. Nicméně, abychom to nepřehnali raději kapejte na plnící tyčinku 3-6 kapek přírodního esenciálního oleje Plant Therapy

V závislosti na počtu kapek oleje může být intenzita vůně silnější nebo slabší. Určitě nedoporučujeme kapat na tuto náhradní náplň syntetické oleje, vonné oleje nebo jiné oleje, které nemají 100% přírodní složení. V případě, že budete chtít tuto plnící tyčinku použít s vonným olejem nebo levnou silicí, bude efekt vypařování oleje totálně odlišný než při použití esenciálního oleje vyrobeného ze 100% přírodního materiálu. Navíc působením syntetické látky byste si mohli poškodit nejen plnící tyčinku, ale i samotné aroma difuzér do auta.

dlouhotrvající vůně do auta

Faktory, které ovlivňují efekt náhradní náplně

  • počet kapek na plnicí tyčince
  • typ vůně esenciálního oleje
  • intenzita puštění klimatu
  • teplota v autě (zima, teplo)
  • čistota klimatu a její pravidelné čištění
  • období, za které nebyla náhradní náplň měněna
Přidej hodnocení product

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “NÁHRADNÍ NÁPLNĚ do auto difuzéru Plant Therapy 1 bal”

Your email address will not be published.

Mohlo by se vám líbit