0 0

Recenze a zkušenosti s nákupem

Recenze a zkušenosti

Recenze esenciálních olejů a aroma difuzérů, jakož i zkušenost s nákupem a doručením zboží e-shopem patří mezi důležité faktory, na jejichž základě se zákazníci rozhodují pro koupi produktů. Recenze a zkušenosti mohou být pozitivní, ale také negativní. Pozitivní recenze nám dokládají kvalitu produktů i náš zákaznický servis. Naopak negativní recenze nám pomáhají zlepšovat naše produkty, služby a posouvají nás správným směrem. Snažíme se pro vás dělat vždy maximum, ale i my jsme jen lidé. Pokud se tedy stane nějaká chybička krásy, snažíme se ji vždy vyřešit ke spokojenosti zákazníka.

Za každou jednu recenzi našich produktů a služeb jsme velmi vděční. Vyjádřením své zkušenosti pomáháte ostatním při nákupu. Níže si můžete prohlédnout recenze našeho e-shopu s esenciálními oleji ze sociální sítě Facebook a největšího internetového prohlížeče Google.

Google recenze a zkušenosti

Facebook recenze a zkušenosti

Kde mohu zanechat recenzi produktů a zkušenost s nákupem?

Napsat recenzi a hodnotit tak kvalitu eshopu je jednoduché a nezabere vám to více než jednu minutu. Stačí, když si vyberete platformu, kde chcete zanechat svou recenzi (Facebook nebo Google), přidáte pár hvězdiček podle vaší spokojenosti a napíšete větu či dvě podle svého uvážení.

Recenzi nám můžete zanechat na těchto místech:

  • recenze na internetovém prohlížeči Google
  • zkušenost s nákupem na sociální síti Facebook

Vyjádřením své spokojenosti nám pomáháte zlepšovat naše procesy a služby, ale zároveň pomáháte i jiným, aby se při koupi esenciálních olejů a aroma difuzérů rozhodli správně. Svou recenzí tak přispíváte k tomu, aby měli doma zdravě a voňavě i vaši přátelé a známí.

DĚKUJEME VÁM ZA RECENZI