550,00 

STOP MLSÁNÍ přírodní esenciální olej 10ml Plant Therapy

100% esenciální olejeSměsi esenciálních olejů

účinky-esenciálneho-oleja 100% čistý a přírodní přírodní esenciální olej
účinky-esenciálneho-oleja snižuje pocit hladu, přejídání
účinky-esenciálneho-oleja pro zdravý životní styl a stravovací návyky
účinky-esenciálneho-oleja podpora zdravé regulace hmotnosti
účinky-esenciálneho-oleja efektivní pro aromaterapii pomocí aroma difuzéru
účinky-esenciálneho-oleja připraveno profesionálním aromaterapeutem
účinky-esenciálneho-oleja směs více 100% přírodních olejů
účinky-esenciálneho-oleja KidSafe: ano (při správném používání a ředění s nosným olejem)
účinky-esenciálneho-oleja objem: 10 ml (přibližně 250 kapek)
účinky-esenciálneho-oleja certifikovaný produkt Plant Therapy (GC/MS test)

2 skladem

- +

Popis

Přírodní esenciální olej STOP MLSÁNÍ na hubnutí a pocit hladu

Směs esenciálních olejů Stop mlsání je synergie 5 typů 100% přírodních esenciálních olejů, které byly namíchány profesionálním aromaterapeutem pro konkrétní typ problému a účinku. Tento přírodní dar země je vícesložkový esenciální olej, který patří mezi citrusové vůně. Jeho hlavní účinek je zastavit přehnané přejídání, zmírnit pocit hladu a pomoci tak zdravému životnímu stylu k hubnutí, lepšímu trávení či obezitě. Stop mlsání je vhodné použít lokálně nebo v aroma difuzéru při bolesti břicha v důsledku špatných stravovacích návyků.

Základní informace

Název: Stop mlsání
Obecně: vícesložkový esenciální olej (synergie)
dōTerra náhrada za: Slim & Sassy
Young Living náhrada za: nedisponuje takovým olejem
Obsah: 5 typů esenciálních olejů
Objem: 10 ml

Tón vůně

 • jemná delikátní citrónová vůně
Esenciální olej Stop mlsání pro zdravý životní styl

Co obsahuje směs Stop mlsání?

Esenciální olej Stop mlsání je synergie (směs) esenciálního oleje, který byl vyroben smíšeným 5 různých typů 100% přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality.

Směs oleje Stop mlsání obsahuje jednosložkové (jednoduché) přírodní esenciální oleje, které navzájem zvyšují své účinky – Citronová Myrta (Lemon Myrtle), Pryskyřice (Copaiba oleoresin), Grep (Pink Grapefruit), Yuzu a Kurkuma.

Složení ingrediencí

 • vícesložkový (synergie) esenciální olej
 • vyroben z 5 jednoduchých esenciálních olejů:
 1. Backhousia citriodora (Lemon Myrtle) fruit> CitrOnová Myrta
 2. Copaifera officianlis (Copaiba Oleoresin) balsam > Pryskyřice
 3. Citrus paradisi (Pink Grapefruit) peel > Grep
 4. Citrus junos (Yuzu) peel > Yuzu
 5. Curcuma longa (Turmeric CO2) rhizomes > Kurkuma

Účinky jednoduchých esenciálních olejů ve směsi Stop mlsání

Směs esenciálních olejů Stop mlsání (Munchy Stop) obsahuje esenciální oleje, které mají tyto účinky:

 • Citronová Myrta (Lemon Myrtle) > anti-mikrobiální, anti-fungicidní, antibakteriální
 • Pryskyřice (Copaiba oleoresin) > protizánětlivý, antibakteriální, antivirální, antiseptický
 • Grep (Pink Grapefruit) > přírodní antioxidant, bohatý na vitamin C, antibakteriální, anti-mikrobiální, anti-fungicidní
 • Yuzu > anti-aging, proti-zánětlivý, antibakteriální, imunostimulant, anti-spasmodický, anti-fungicidní
 • Kurkuma (Turmeric CO2) > antiseptický, antibakteriální, přírodní antioxidant, protizánětlivý

Jak používat esenciální olej Stop mlsání?

Přírodní esenciální olej Stop mlsání je vhodné používat v aroma difuzérech, ale také lokální aplikací na pokožku v podobě masážní směsi. Mezi jeho hlavní účinky a možnosti použití patří tyto:

 • speciálně namíchaná směs profesionálním aromaterapeutem
 • ke zvládání návalových chutí k jídlu, přejídání se
 • podpora zdravého stravování a stravovacích návyků
 • snižuje pocit touhy po jídle a plném talíři
 • zmírňuje pocit pojídat mezi hlavními chody jídel
 • podporuje zdravou regulaci hmotnosti v kombinaci se cvičením a zdravým stravováním
 • pomůže vám nasměrovat své stravování na správnou cestu
 • není určen pro vnitřní použití, efektivní pro aromaterapii aroma difuzérem
 • častým používáním zvyšujete svoji odolnost na větší množství jídla či sladkosti
 • podporuje trávení a správné zpracování potravy
 • zlepšuje náladu a podporuje sílu vůle – “Kde je vůle, tam je cesta”
Esenciální olej na hubnutí a obezitu

Použití esenciálního oleje v aroma difuzéru

Aroma difuzér patří mezi nejbezpečnější a nejjednodušší používání esenciálního oleje Stop mlsání v moderní aromaterapii. Rozptylování oleje Stop mlsání do ovzduší pomáhá zvládat návalové chutě k jídlu a nadměrnému mlsání sladkosti. Snižuje pocit hladu a zvyšuje naši odolnost nepodlehnout nezdravému životnímu stylu.

Doporučujeme přidat 2-3 kapky oleje do aroma difuzéru pro relax, odpočinek a uvolnění v bytě nebo v autě.

Naopak, pokud je naším cílem řešit nějaký konkrétní typ kožního nebo zdravotního problému, je vhodné přidat o 1-2 kapky esenciálního oleje více.

Pro použití esenciálního oleje Stop mlsání do aroma difuzéru pro malé děti doporučujeme začít od 1 kapky, protože čichové receptory našich dětí jsou citlivější a mnohem jemnější než respirační systém dospělého člověka.

Používání esenciálního oleje Stop mlsání v aroma difuzéru způsobuje to, že terapeutické účinky oleje inhalací přecházejí přes čichový systém do krve, mozku a následně do celého těla. Aromaterapie vůní tak působí na celé tělo člověka, které využívá léčivých účinků tohoto přírodního éterického oleje.

Lokální aplikace esenciálního oleje na pokožku

Lokální aplikace esenciálního oleje masáží je považována za druhý nejčastější způsob aplikace přírodních darů země v aromaterapii. Tento způsob aromaterapie je vhodný, pokud chceme řešit kožní, respirační či jiné zdravotní problémy na konkrétním místě na těle.

Esenciální olej Stop mlsání je vhodné kombinovat s nosným olejem a aplikování této masážní směsi na břišní dutinu pomáhá při bolestech břicha a žaludku. Jeho masážní aplikace podporuje správné trávení a peristaltiku střev.

Ředění esenciálního oleje Stop mlsání s nosným olejem je základem bezpečné formy aromaterapie.

Vhodná koncentrace pro dospělého člověka je v rozmezí 0,5-5% ředění. Naopak pro děti doporučujeme používat větší množství nosného oleje a méně kapek esenciálního oleje a tedy ředit jej v poměru 0,5-2%. Děti totiž mají kůži mnohem jemnější, citlivější a jejich kožní tkáň není ještě dostatečně silná a odolná.

Masážní roll on směs se aplikuje na konkrétní bolavé a citlivé místo nebo na část pokožky, která je nejblíže žilám a tepnám – pulzní body, hrudník, lokty, spánky, spodní část chodidel, krk, zápěstí a za ušima.

Zředěný esenciální olej s nosným olejem si tak můžeme naplnit do roll on aplikátoru, který je malý a skladný do kabelky i vhodný pro rodinné výlety či dovolené.

Tabulka ředění esenciálního oleje Stop mlsání s nosným olejem

V případě, že chceme využít pozitivních účinků esenciálního oleje Stop mlsání přímo na pokožku těla je nutné jej zředit se základním nosným olejem, aby nedošlo k podráždění či alergické reakci pokožky. Tabulka ředění esenciálního oleje byla vytvořena profesionálními aromaterapeuty, kteří patří mezi nejuznávanější osobnosti v moderní aromaterapii – Robert Tisserand a Rodney Young.

Esenciální olej je přírodní extrakt silné koncentrace a proto i přes zředění s nosným olejem doporučujeme provést tzv. Patch Test – jde o test citlivosti pokožky u dospělých a dětí (esenciální olej aplikujte na předloktí ruky, obtočte gázou a nechte působit pár hodin, ideálně během noci a pokud se na pokožce neprojeví negativní reakce zarudnutí nebo podráždění můžete použít esenciální olej na pokožku těla).

Doplňkové informace o esenciálním oleji

 • projeví-li se lokální citlivost pokožky, neznamená to, že daný esenciální olej je pro vás nevhodný, nečistý nebo zkažený, esenciální olej můžete nadále bezpečně používat formou inhalace z aroma difuzéru
 • existují i takové esenciální oleje, které patří mezi nejjemnější a můžete je aplikovat přímo na pokožku těla bez předchozího ředění s nosným olejem – například čajovník, kadidlo, růže, slaměnka
 • vnitřní používání esenciálního oleje nedoporučujeme, jen v případě, že jste pod dohledem odborného lékaře, který má kvalifikaci v klinické aromaterapii – certifikovaný aromaterapeut
 • na etiketě esenciálního oleje není uvedena možnost používání oleje vnitřně, avšak pokud olej obsahuje pouze bylinky, které jsou zapsány na seznamu GRAS (Generally Recognized as Safe) je možné používat esenciální olej při přípravě jídel, vaření nebo pečení
  lahvička (amber glass) je plněna objemově, některé láhve nemusí být naplněny až po vrch, ale obsahují specifikované množství oleje
  skladujte mimo dosah dětí a zvířat
 • pokud jste těhotná, kojíte nebo se léčíte nějakým specifickým onemocněním, poraďte se raději se svým ošetřujícím lékařem
 • smyslem tohoto produktu není nemoci diagnostikovat ani léčit
 • esenciální olej skladujte v chladném a tmavém prostředí mimo dosah slunečního záření
 • lahvičku esenciálního oleje důkladně a pevně zavírejte protože esenciální olej působením kyslíku podléhá oxidaci (oxidací chemotypy a přírodní sloučeniny obsažené v oleji vlivem kyslíku ztrácejí své terapeutické účinky a mění se na škodlivé sloučeniny)
 • trvanlivost esenciálního oleje po otevření zvyšujete skladováním v chladničce
 • pokud je esenciální olej vystaven kyslíku a působení přímého slunečního záření tak zoxidoval, oddělte čirou část do prázdné lahvičky a takový esenciální olej nepoužívejte na pokožku protože by mohl způsobit nežádoucí reakce, ale stále jej můžete použít jako přísadu do ekologických čisticích prostředků

Odpovědi na vaše nejčastější dotazy

Esenciální olej Stop mlsání je vyroben z pěti přírodních jednoduchých esenciálních olejů, které obsahují pouze přírodní složení, bez přidání syntetických látek a parabenů. Obsah synergie tohoto esenciálního oleje si můžete prohlédnout i na chemickém rozboru GC/MS test, který dokládá jeho čistotu a kvalitu.

Primární účinek esenciálního oleje Stop mlsání je na hubnutí, snížení pocitu hladu a zdravý životní styl, ale má i jiné pozitivní účinky na lidské tělo.

Nejlepší a nejefektivnější účinek esenciálního oleje Stop mlsání je aplikace prostřednictvím aroma difuzéru.

Přírodní esenciální olej Stop mlsání je bezpečný a vhodný především pro dospělé lidi.

Základným princípom aromaterapie je rozumné používanie esenciálnych olejov. Nikdy nie je vhodné ak esenciálny olej používame v príliš veľkom množstve alebo sa ho nebodaj snažíme konzumovať (vnútorné používanie neodporúčame).

Základním principem aromaterapie je rozumné používání esenciálních olejů. Nikdy není vhodné pokud esenciální olej používáme v příliš velkém množství nebo se jej nebodaj snažíme konzumovat (vnitřní používání nedoporučujeme).

Doporučení nepoužívat tento esenciální olej vnitřně není z důvodu jeho nečistoty nebo špatné kvality. Právě naopak tento esenciální olej je 100% přírodní a velmi silný koncentrát, který by mohl našim vnitřním orgánům způsobit bolesti či jiné podráždění.

Přidej hodnocení product

Dodatečné informace

Objem

10 ml

Všeobecně

Vícesložkové

Vhodné pro

Pro děti od 2r.

Podle vůně

Citrusová

Podle bolesti

Bolest břicha

Zdravotní problémy

Obezita, Trávení

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “STOP MLSÁNÍ přírodní esenciální olej 10ml Plant Therapy”

Your email address will not be published.

Mohlo by se vám líbit